Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

EN İYİ ÜCRETSİZ WORDPRESS ALIŞVERİŞ TEMASI

EN İYİ ÜCRETSİZ WORDPRESS ALIŞVERİŞ TEMALARI

WordPress alt yapısı kullanarak etkili bir alışveriş sitesi açmanız mümkündür. Buna karar verdikten sonra hem SEO açısından etkili hem de görünüm açısından etkileyici bir WordPress alışveriş teması seçmeniz gerekiyor. Bu hususları göz önünde bulundurarak özenle seçmiş olduğumuz En iyi WordPress Alışveriş Temalarını sizler için derledik.

Shophistic Lite WordPress Teması

TEMALARI TAM EKRANDA GÖRMEK İÇİN RESİMLERİNİN ÜZERİNE TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

Moda – Giyim üzerine bir alışveriş sitesi açmayı planlıyorsanız tamamen ücretsiz yayınlanan Shophistic Lite WordPress Temasını kullanmanızı tavsiye ederim. Bu temayı kullanarak ürünlerinizi satışa çıkarabilir, ürünlerinizin detaylarını girerek fiyatlandırılmasını yapabilirsiniz. Temanın en çarpıcı özelliklerinden biri de sepet ve satın alma bölümünün olmasıdır. Ziyaretçiler site üzerinden ürün detaylarını inceleyip siparişlerini kolayca bırakabilirler. Moda – Giyim üzerine bir site açmayı planlayanlar için kaçırılmaz bir fırsat sunan Shophistic Lite WordPress Temasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi | İndir

 

Incart Lite WordPress Teması

Incart Lite, daha çok giyim üzerine tasarlanmış ücretsiz wordpress alışveriş temasıdır. Bu temayı kullanarak kendi ürün portföyünüzü listeleyebilir, ürünlerinizin detaylı olarak tanıtımını yapabilirsiniz. Tema içerisinde yer alan Portfolio ve Blog bölümü sayfalanma hızınızı maksimum düzeyde etkileyecektir. Ürün gruplarınızı etkili bir sayfa düzeni ile listeleyebileceğiniz Incart Lite profesyonel wordpress temasını ücretsiz indirebilirsiniz. Görsel bakımdan oldukça sade olarak hazırlanmış bu temayı, giyim üzerine bir alışveriş sitesi açmak isteyenler için öneriyorum.

Detaylı Bilgi | İndir

 

MaxStore WordPress Teması

MaxStore WordPress Alışveriş Teması, genel olarak ayakkabı ve aksesuar üzerine tasarlanmış olup tamamen ücretsizdir. İşletmenize ait ürünleri MaxStore Teması aracılığıyla sitenizde yayınlayarak satışlarınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Tema özellikleri atasında yer alan alışveriş sepeti bölümü sayesinde ziyaretçileriniz birden fazla ürünü sepetine ekleyerek eş zamanlı olarak siparişlerini verebilirler. Ayrıca temanın özenle hazırlanan sayfa tasarımı, ürün gruplarınızı tek bir göze hitap etmeye olanak sağlıyor. Ürün kategorilerinizi belirleyerek içerisine ürün ekleyip detaylarını girebileceğiniz MaxStore teması, sizi ilgili alanınızda üst sıralara getirmekte büyük bir rol oynayacaktır. Ücretsiz WordPress Alışveriş Temaları arasında tasarım ve SEO açısından en yüksek ilgi oranına sahip bu temayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Detaylı Bilgi | İndir

 

Quick Sales WordPress Teması

Quick Sales, tek kategoride yer alan ürün çeşitlerini satışa çıkarabileceğiniz ücretsiz WordPress alışveriş temasıdır. Oldukça sade bir görünüme sahip bu WordPress teması ile tek ürün grubu içerisinde yer alan ürünlerin açıklama ve özelliklerini girerek satışa sunabilirsiniz. Sepet ve ödeme bölümünün içerisinde yer aldığı Quick Sales, tekli ürün satış sektöründe kullanılabilecek bir Worpdress temasıdır. SEO performansı ise diğer temalara oranla küçümsenmeyecek bir değere sahiptir. Quick Sales WordPress Temasını kullanarak site içi satış işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi | İndir

 

Fruitful WordPress Teması

Fruitful, en çok göze çarpan WordPress Alışveriş Temaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Hem firma tanımınızı yapıp hemde ürünlerinizi satabileceğiniz geniş bir yelpazeye sahip bu temanın SEO performansı en az görünümü kadar etkili ve ön plandadır. Oldukça sade ve kurumsal bir görünüme sahip Fruitful, misyonunuzu en ciddi şekilde yansıtabilecek düzeyde tasarlanmıştır. İçerisinde kayıt olma ve üye girişi bölümlerinin yer aldığı Fruitful, responsive(mobil uyumlu) bir halde olup, mobil üzerinden satışa elverişli bir temadır. Beraberinde satın alma ve ödeme yapma bölümleri sayesinde kullanıcılar ilgili ürünlerde anlık siparişlerini girip satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Firma tanıtım ve ürün satışlarını gerçekleştirebileceğiniz Fruitful WordPress Temasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi | İndir

Yorumunuz ?