Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

En iyi WordPress hosting firmaları

Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübelere göre bazı hosting firmaları, özellikle WordPress altyapısıyla hazırlanan siteler için sundukları hosting paketleriyle rakipleri arasından bir adım daha öne çıkmayı başarıyor. WordPress kurulumundan tutun, WordPress’in ihtiyaç duyduğu özel SMTP ayarlarına kadar birçok detayı göz önünde bulundurarak müşteriye WordPress hosting hizmeti sunan firmaları sizler için derledik. WordPress ile tamamen uyumlu çalışan bu hosting şirketleri arasında yerli ve yabancı kuruluşlar yer alıyor.

Poyraz { Ücretsiz alan adı + Ücretsiz web hosting }

ücretsiz hosting domain

Çok hızlı ve ücretsiz. Premium hosting kalitesi. Teberru olarak hosting hizmetini kendilerinden ücretsiz almaktayız.

 

SiteGround

Hız, güvenlik ve WordPress uyumluluğu kriterleri gözetilerek hazırlanan WordPress hosting paketini satışa sunan SiteGround isimli yabancı firmadan aylık 3.95 $ karşılığında hizmet satın alabilmeniz mümkün. Kaliteli teknik destek de cabası. Siz de 9.95$’dan 3.95$’e düşen WordPress için başlangıç seviyesi hosting paketi hakkında detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. Giriş seviyesi paket aylık 10 GB trafik ve günlük 10 bin kullanıcıyı kaldırabilecek teknik altyapıya sahip.

A2Hosting

Aylık 3.92$’dan başlayan fiyatlarla WordPress hosting paketi satan A2Hosting, gayet hızlı sunuculara sahip. Başlangıç paketinde 5 adet veritabanı ve 1 adet web sitesi barındırabilirsiniz. Sınırsız SSD disk alanı ve sınırsız trafiğe sahip olan pakette ücretsiz cPanel yönetim sistemini kullanabilmeniz de mümkün. İstediğiniz zaman para iadesi de alabiliyorsunuz.

Nasıl faydalanılır?

Bu sayfayı ziyaret ederek başlangıç paketi olan Lite’yi sepetinize ekleyin. Satın alma işleminden önce de “flash51” kuponunu girin. Daha sonra NS adreslerini yönlendirerek hosting hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

BlueHost

Yalnızca tek bir tıkla WordPress kurabilmenizi sağlayan gelişmiş yazılımı, 7/24 WordPress teknik destek avantajı ve bizzat WordPress firması tarafından tavsiye ediliyor olması BlueHost’u tercih sebebi kılan özelliklerden bazıları. Aylık yalnızca 2.95$ karşılığında siz de BlueHost’un müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz. 50 GB disk alanı, 1 web sitesi ve sınırsız trafik gibi özelliklere sahip paketi satın almak için bu bağlantıyı takip etmeniz yeterli.

GreenGeeks

Hiçbir gizli ücret ödemeden, tek tıkla WordPress sitenizi hayata geçirmek için paket satın alabileceğiniz GreenGeeks sitesinde fiyatlar 2.95$’dan başlıyor. Eğer daha önce başka bir hosting firmasından hizmet alıyorsanız, ücretsiz WordPress taşıma işlemini sizin yerinize yapabiliyorlar. WordPress’le uyumlu sunucuları ve yüzde 99.9 uptime oranıyla kesinlikle makul bir tercih. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İHS

25 GB disk alanı, sınırsız trafik ve 3 adet web sitesini barındırabileceğiniz WordPress hosting paketini İHS güvencesiyle 24,9$ ücretle satın alabilirsiniz. Güvenilir bir Türk firması olması ve 7/24 destek sunması en büyük avantajlarından bazıları.

Veridyen

SSD üzerinde barındırılan ve hızlı yüklenen WordPress sitenizi Veridyen’de barındırabilmeniz mümkün. Üstelik aylık 2.99 TL gibi cüz’i rakamlar karşılığında. Başlangıç paketinde 1 GB disk alanı ve 20 GB aylık trafik tahsis eden Veridyen’in güvenilir bir firma olduğu da herkesçe biliniyor.

Turhost

Aylık 1.19$’dan başlayan fiyatlarla Turhost kalitesiyle başlangıç seviyesi WordPress siteleriniz için ideal hosting paketlerini satın alabilirsiniz. Ayda 5 TL gibi bir miktar ödeyerek 1 GB disk, 10 GB aylık trafik ve 10 adet e-posta özelliklerine sahip paketi satın alabilirsiniz.

Yorumunuz ?