Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Facebook 2017 Durum Beğendirme Hilesi Siteleri

Geçen sene yayınladığımız Facebook  Durum Beğendirme Hilesi Siteleri oldukça ilgi gördü. Şimdi de Facebook 2016 Durum Beğendirme Hilesi Siteleri yayınlıyoruz. Aşağıdaki sitelerden yapmanız gerekenleri detaylı olarak inceleyebilirsniz. Öncelikle konu hakkında biraz genel bilgi vereyim. Facebook durum beğendirme hilesi siteleri facebook’un her hesap için ayrı olarak verdiği ve hesabınızın her türlü yetkisini taşıyan token kodu sayesinde olmaktadır. Bu token kodlarını kendi havuzunda barındıran ve yeni üyelerle daha çok token toplayan (ve böylelikle beğeni limitini arttıran) siteler size beğeni hilesi hizmeti sunarlar. Ne kazanıyorlar bundan diye düşünüyorsanız bu aslında site sahibinin vicdanına kalmış bir durum. Sadece siteye reklam koyarak da para kazanabilir ancak bazı şahıslar ellerinde bulunan havuzdan gizli bir şekilde satışlar yaparak iyi paralar kazanabiliyorlar. Yani böyle insanların sitesini kullanırsanız günün birinde yolda karşınıza bi arkadaşınızın çıkıp lan sen ne sayfası beğendin öyle 😀 demesi gibi vaziyetler yaşayabilirsiniz o yüzden biraz dikkatli olmak lazım 🙂

Bende sizin için araştırıp aralarından en iyi bulduğum siteleri paylaşacağım ve kısa bir tanıtım-kullanım anlatımı yapacağım.

Facebook 2016 Durum Beğendirme Hilesi Siteleri

1) intifada1453 / Siteye gitmek için tıklayın.

intifada1453 facebook durum beğendirme logo

intifada1453, .org uzantısında paylaşım sitesi olan bir isimdir. .net uzantısında ise beğeni hizmeti vermektedir. Bu siteden facebook durum, fotoğraf beğendirme hilesi, abone kasma, yorum arttırma, flood yapma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu siteyi kullanmak için ilk önce htc sense izin ver butonuna tıklayıp açılan sayfadan uygulamaya izin verin ve daha sonra Htc Sence token al butonuna basarak açılan sayfadan tokeni kopyalayın ve sitedeki metin kutusuna yapıştırıp giriş yap’a tıklayın.

2) Begeniyor / Siteye gitmek için tıklayın.

begeniyor facebook durum beğendirme logo

Begeniyor, durum – resim beğendirme, yorum arttırma, yorum beğendirme, toplu yorum attırma, sayfa beğendirme hizmetleri vermektedir. Sitede anlatılmaktadır ama bende kısaca nasıl kullanacağınızı anlatayım. 1.maddedeki “buraya” butonuna tıklayıp uygulamaya izin verin > 2. maddedeki “buraya” butonuna basıp biraz bekleyin ve adres çubuğundaki adresin hepsini kopyalayın ve siteye dönüp yapıştırın ve giriş yapın.

3) BegeniServisim / Siteye gitmek için tıklayın.

begeniservisim facebook durum beğendirme logo

BegeniServisim’den de her türlü facebook beğeni hilesi‘ni yapabilirsiniz. Sitenin paneline ulaşıp hileleri yapabilmek için diğer sitelerde olduğu gibi ilk önce verdiği linkten uygulamaya izin vermeniz, daha sonra ikinci linke tıklayarak biraz bekleyip adres çubuğundaki linkin hepsini kopyalayıp siteye yapıştırarak giriş yapmanız gerekiyor.

4) Batuhanates / Siteye gitmek için tıklayın.

ateslike facebook durum beğendirme hilesi logo

Batuhanates, facebook durum beğendirme, fotoğraf – sayfa – yorum – sayfa durumu beğendirme, flood yapma, yorum attırma, abone kasma, arkadaş kasma gibi her türlü hizmeti veren bir site. Çok kullanışlı ve hoş bir panele sahip olan bu siteye giriş yapmak için “buraya tıklayın” butonuna tıklayın *dikkat* uygulama izin verdiğiniz zaman link değiştiği anda o linki kopyalayın ve siteye yapıştırıp sisteme giriş yap’a tıklayın.

Uyarı – not: Bu yazı hiçbir sitenin reklamı yapmak için yazılmamıştır ve hiçbir siteyle alakam bulunmamaktadır. Bu siteler sadece internette araştırılıp bulunmuştur ve kullanıcıların bilgisine sunulmuştur. Kullanıp kullanmamak kullanıcının kendi seçeneğidir ve tüm kendisine aittir. Facebook durum beğendirme hilesi yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Yorumunuz ?