Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

GoDaddy Şubat 2017 güncel indirim kuponları

Dünyanın en eski ve başarılı web hosting firmalarından GoDaddy, 2017’nin Şubat ayında da birbirinden cazip indirim kuponları dağıtmaya devam ediyor. Eğer siz de .com uzantılı yeni bir alan adı satın almak için fırsat kolluyorsanız, sizin için derlediğimiz Şubat ayına özel ve güncel indirim kuponlarından faydalanmaya başlayın. Böylece ciddi miktarlarda tasarruf edebilmeniz mümkündür.

Uyarı: Aşağıda yer alan kuponlar çoğu zaman aynı kullanıcı tarafından yalnızca bir kez kullanılabilir. Ancak sürekli olarak bu sayfayı takip ettiğiniz takdirde her zaman güncel kuponlara ulaşabilirsiniz.

İndirim kodu
Kuponun sağladığı avantajlar
cjcgnc30
afwoff30
Yeni ürün satın alımlarında yüzde 30 indirim fırsatı
cjcgnc99
cjc99com
.com uzantılı alan adlarını .99 sent karşılığı satın alın veya transfer edin
cjcgncfree
GoDaddy web site oluşturucu yazılımını 1 aylığına ücretsiz deneyin. 1 ay sonunda kişisel veya iş paketlerinden birine geçiş yapın
cjcgnc1hs
Ücretsiz alan adıyla birlikte ayda 1$’a ekonomik hosting paketi
cjcrmn2cp
.com alan adı alırken yüzde 87 indirim + whois bilgilerini gizleme fırsatından sadece 4$’a yararlanma imkânı

Öncelikle godaddy.com adresine kayıt olduktan sonra satın almak istediğiniz hizmeti sepete eklemeniz gerekiyor. Satın alma adımlarının sonuna ulaşıp ödeme bilgisini gireceğiniz ekranda yukarıdaki kupon kodlarından işinize yarayacak olanı uygulamanız lâzım. Kupon kodlarını gireceğiniz .u bölüm aşağıdaki gibidir.

“Have a Promo Code?” yazan yere tıklayın, aşağıda açılan kutucuğa da size verilen kupon kodunu girin. Daha sonra satın alma işlemini indirimli fiyat üzerinden sürdürebilirsiniz. Hepsi bu kadar!

Yorumunuz ?