Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Google Watch Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Google Watch Çıkış Tarihi – Google Watch Özellikleri

Android Wear popülerliğini korurken, yakın bir zamanda Android Wear 2.0 işletim sistemli ve harika tasarımlı iki yeni Google Watch akıllı saat gelecek. LG tarafından üretilecek cihazlar, aynı zamanda LG Watch Sport ve LG Watch Style olarak da biliniyorlar.

Google Watch ne zaman çıkacak?

Güvenilir kaynaklardan olan @evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre, her iki yeni Google akıllı saati de bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Cihazlarda Android Wear 2.0 işletim sistemi kullanılacakken, uzmanlar net çıkış tarihinin 9 şubat 2017 olduğunu söylüyorlar. Ayrıca LG, iki saati de Şubat ayında düzenlenecek olan fuar MWC’de de tanıtacak.

Google Watch tasarımı nasıl olacak?

Peki yeni Google Watch saatlerden ne bekliyoruz? Her ikisi de aynı anda üretilseler de, aralarında belli farklar bulunuyor. Android Police tarafından yayınlanan raporlara ve sızdırılan görüntülere göre, cihazlarda kullanılan temel materyaller arasında ufak tefek farklılıklar mevcut.

LG Watch Sport

İki Google Watch arasında  bu model daha premium olanı. LG Watch  Sport olarak bilinen akıllı saatte 430mAh batarya, yüksek çözünürlüklü 480×480 ekran, 768MB sanal bellek ve 4GB hafıza alanı bulunuyor. Moto 360 modelini de andıran LG Watch Sport, ilginç bir şekilde 3 farklı tuşa sahip olacak. Peki bunun neresi ilginç? Çünkü çoğu Android akıllı saatte tek bir tuş bulunuyor!

LG Watch Style

Bu akıllı saat Sport modeline göre biraz daha uygun fiyatla satılacak. 10.8mm kalınlığındaki cihazda 240mAh batarya, 1.2 inçlik 360×360 ekran, 512MB sanal bellek ve 4GB hafıza alanı mevcut.

LG Watch Style, Silver, Titanyum ve Rose Gold renk seçenekleriyle satılacak.

Yorumunuz ?