Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Hostgator Nisan 2017 güncel indirim kuponları

Nisan ayında Hostgator üzerinden hosting paketi satın almaya karar verdiyseniz, ödeme işlemine geçmeden önce aşağıda yer alan indirim kuponlarını kullanmanız tavsiye edilir. Böylece aynı ürünü çok daha uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz. Yalnızca tek seferlik kullanılabilen bu kuponlar bir seneliğine geçerlidir. Aldığınız hosting paketinin ikinci senesinde ya farklı bir kupon kullanmalı, ya da standart fiyat üzerinden paketi kullanmaya devam etmelisiniz.

Ücretsiz hosting arayanlar ; poyrazhosting.com

İşte Hostgator’da kullanabileceğiniz NİSAN 2017 indirim kuponları:

30PercentWorks – Bu kupon kodu sayesinde tüm web hosting paketlerinde yüzde 30 indirim yaptırabilirsiniz. Baby, Hatching ve Business başta olmak üzere tüm Hostgator paketlerinde aynı indirim miktarı geçerli olacaktır. Buna ek olarak VPS, reseller hosting paketi veya dedicated sunucu satın alırken de aynı indirimi yaptırabilmeniz mümkün. Ancak sadece yıllık alımlarda ve peşin ödemelerde yüzde 30 indirim söz konusu, aylık alımlarda geçerli değil.

1CentWorking – Daha çok Hostgator’un Baby ve Hatching hosting paketleri için kullanılan bu kupon sayesinde ilk ay yalnızca 0.01$ ücret ödersiniz. Yani toplamda 1 sent. Daha çok Hostgator’un kalitesini denemek ve tecrübe kazanmak için tercih edilebilir.

PENNY – Hosting paketinin ilk ayında sadece 1 sent ödemenizi sağlayan bir diğer indirim kodu.

FREEUPGRADE3 – Web hosting paketi alımlarında yüzde 30 indirim sağlar.

SNAPPYW579 – WordPress için özel geliştirilen hosting paketlerinde yüzde 56’ya varan indirim.

SNAPPYV2 – VPS hosting paketlerinde yüzde 75 indirim.

SNAPPYD2 – Dedicated sunucularda yüzde 65 indirim

Domain almak isteyenlere özet kupon da mevcut

DOTCOMSUPERDEAL – .com, .org, .net, .info uzantılı alan adı kaydederken kullanabileceğiniz bu kupon yüzde 20 indirim sağlar.

Yorumunuz ?