Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Hosting ve domain alırken Black Friday indirimlerinden yararlanın

Yabancı firmalardan hosting ve domain hizmeti alırken Black Friday (Kara Cuma) indirimlerinden faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, 1952 yılından beri ABD’de her yıl Kasım ayının son Cuma günü kutlanan Black Friday gününde tüm işletmeler inanılmaz derecede indirimler yaparak alışveriş çılgınlığını tetikler. Bu gün geldiğinde Steam’den çok uygun fiyatlara ürün satın alabilir, iOS ve Android’deki uygulama mağazalarından cihazınıza indirime giren ücretli uygulamalar indirebilirsiniz. Walmart ve Cosco gibi ABD’de yaygın olan süpermarket ağları da Black Friday’de ciddi indirimler yapmayı sürdürüyor.

Domain ve hosting firmaları da kutluyor

Geçtiğimiz 2016 yılında 25 Kasım tarihinde Black Friday günü kutlanmıştı. 2017 yılında ise 24 Kasım tarihinde Black Friday etkinlikleri başlayacak. Bu gün geldiğinde ise hosting ve domain satışı gerçekleştiren firmalar da komik rakamlar karşılığında müşterilerine indirim fırsatları sunmaya başlayacak. Bu yüzden geleceğe dönük projeleriniz varsa, şimdiden takviminize 24 Kasım 2017 tarihini not düşmeniz tavsiye edilir. İşin güzel yanı, bazı şirketler bu indirimleri bir hafta boyunca sürdürebiliyor. Yani 24 Kasım tarihini ıskalasanız dahi indirimden faydalanabilmeniz mümkün olabilir.

Yan ürünler indirime giriyor

Sadece hosting ve domain alırken Black Friday indirimlerinden yararlanmakla yetinmeniz gerekmiyor! Web tasarım projeleri, SSL sertifikaları ve özel eklenti yazılımları da 24 Kasım tarihinde çok ucuzlayacak. VPS ve VDS’ten tutun Dedicated sunuculara kadar akla hayale gelebilecek hemen her hosting ürünü de bu indirimlerden nasibini alacak.

HERŞEY ÜCRETSİZ OLSUN DİYENLERE !

Bende Poyraz diyorum 🙂 Site üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden, yada domain alana ücretsiz hosting saçmalıkları ile ilgi çekmeye çalışan sitelere inat açılmış sanki. Tamamen ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.
ücretsiz hosting domain
Giriş için tıklayınız….

İşte indirim yapan firmaların listesi

Aşağıdaki listeden son Black Friday gününde hangi hosting firmalarının ne kadar indirim yaptığınız görebilirsiniz.

  • eHost tüm alışverişlerde yüzde 50 oranında indirim yaptı.
  • HostPapa 300$ ve üstü alışveriş yapanlara bonus vererek indirim yaptı.
  • Bluehost 6.95$’lık ürünlerini 3.5$’a düşürdü.
  • Inmotion Hosting isimli firma, işletmeler için hosting paketinde yüzde 47 indirime giti.
  • Godaddy aylık 1$ karşılığında WordPress hosting hizmeti sundu.
  • iPage ürünlerinde yüzde 80 indirim yapıldı.
  • A2Hosting hosting paketlerinde yüzde 60 indirim yapıldı.
  • GreenGeeks, Siteground, WebHostingHub ve HostGator da yüzde 50 ila 75 arasında değişen oranlarda indirime gitti.

Takvim yaprakları 24 Kasım 2017 tarihini gösterdiğinde yukarıda ismi geçen teknoloji firmalarının web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip ederek Black Friday indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Yorumunuz ?