Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Twitter Hesabımı Nasıl Tamamen Silebilirim

Twitter, günümüzde facebook ve youtube ile birlikte en çok kullanılan sosyal medya araçlarından bir tanesi. İlk zamanlar birçok kişi ünlü isimlere siyasetçilere vs heves edip twitter hesabı alıyor. Ancak zamanla yaşanan bazı sorunlar nedeniyle hesabını kapatmak istiyor.Bunun nedeni diğer kullanıcılarla yaşanan küfürleşme kavga vs olabileceği gibi, özel bilgilerimizin resimlerimizin vs çalınması  da olabilir.

Şunu belirtmek gerekir aslında facebook twitter gibi sitelerde hesabın tamamen silinmesi mümkün değil. Sadece dondurma ya da kullanıma kapatma diyebileceğimiz işlemler yapılıyor aslında. Yani bilgileriniz orada aslında var olmaya devam ediyor. Peki Twitter Hesabını Tamamen Kapatmak için yapmanız gereken işlemler nelerdir? Bu işlemlere aşağıdan bakabilirsiniz. Detaylı olarak anlatılmıştır. Lütfen sonuna kadar okuyunuz ve yorumlarınızı alt kısımdan iletebilirsiniz.

Twitter Hesabını Tamamen Kapatma

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden fotoğrafınıza tıkalyın. Daha sonra ayarlardan hesabı dondur seçeneğini tıklayın. Eğer hesabınıza bu işlemden sonra 30 gün giriş yapmazsanız hesabınız tamamen silinmiş oluyor.

Yorumunuz ?