Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Twitter Retweet – Favori Arttırma Hilesi Siteleri

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere Twitter’da tweetlerinizin retweet – favori sayısını nasıl arttırabileceğinizi, sitelerini anlatacağım. Öncelikle biliyorsunuz ki en saçma hesapların bile birsürü eskimiş bayat tweetlerine birsürü retweet – favori geliyor. Bunların ne kadarı gerçek, ne kadarı bot belli değil. Popüler olmak isteyen kişiler, Twitter takipçi kasma-retweet favori arttırma hilesi siteleri gibi sitelerden Twitter Bayilik adı verilen sistemlerden alarak hesaplarına bağlıyorlar ve attıkları her tweete otomatik retweet favori geliyor, takipçi geliyor. Biz şimdi bu işin hafifini para vermeden yapacağız. Twitter’da retweet – favori arttırma hilesi için yapmamız gerekenleri, kullanacağımız siteleri listeleyeyim.

Bu işlemleri yapmadan önce sizi uyarayım. Retweet – favori arttırma sitelerine girdiğiniz ve uygulamaya izin verdiğiniz zaman bu sitelerin bazıları reklamsız falan yazsa da reklam tweetleri atıp birilerini takip falan edebiliyor, yani bi anda karizmayı çizdirebilirsiniz haberiniz olsun. Bu illa olacak değil ve zaten siteleri deneyerek paylaşacağım. Ama siz yine de önce bi fake hesaptan falan deneseniz daha garanti olur. Ben Twitter’da @teberrusc hesabımla rt-fav denemesi yapacağım. Şimdi sitelere geçelim;

Retwit.net

Siteye gitmek için tıklayın.

twitter retweet arttırma hilesi retwit.net

Site nerdeyse en bilindik retweet – favori sitesi diyebilirim. Reklam tweeti atmıyor, uygulamayı kaldırmazsanız sizin hesabınız da başka tweetleri retweetliyor. Tüm sitelerin mantığı bu zaten, uygulamaya giriş yapan kullanıcılardan bir havuz oluşturuluyor ve herkes birbirinin tweetini retweetliyor. Tabiki ellerindeki kullanıcıları başka insanların sınırsız retweet yaptırabilmesi için de satıyorlar.
Kullanımı ise; Twitter ile giriş yap butonuna basıp uygulamaya izin veriyorsunuz ve sizi retweet paneline yöndendiriyor. Rt yaptırmak istiyorsanız Retweet Yaptır bölümüne, Fav attırmak istiyorsanız Favori Yaptır bölümüne girip tweeti ve istediğiniz miktarı ayarlayarak yapabilirsiniz.

Twitterhilesi.net

Siteye gitmek için tıklayın.

twitter retweet arttırma nasıl yapılır

Bu site hem takipçi arttırma hemde retweet – favori arttırma hilesi hizmeti veriyor. Kötü yanı reklam tweeti atması ve başkalarını takip edebilmesi, retweet – favori atabilmesi. Bunları yaptığı anda kaldırırsanız pek sıkıntı olmaz. Uygulamaya izin verip siteye giriş yaptıktan sonra karşımıza böyle bir seçim ekranı geliyor.

twitter retweet favori hilesi

Biz retweet ve favori diyerek ilerliyoruz. Daha sonra karşımıza Tweetlerimizin listesi çıkıyor. Yanlarındaki retweet – favori kutularından herhangi birine ne kadar rt-fav yaptırmak istediğinizi (tek seferde en fazla 50) yazıyorsunuz ve işlem butonuna tıklıyorsunuz, bu kadar.

Bunlar Google’da en üstte çıkan siteler, ve sitelerin mantığı – kullanımı genel olarak aynı zaten. Diğer kullanılabilecek sitelerin de ufak bir listesini vereyim;

• Retweet.gen.tr – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweethavuzu.org – Siteye gitmek için tıklayın.
• Rtustasi.com – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweetyurdu.com – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweetcim.com – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweetle.net – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweetcim.net – Siteye gitmek için tıklayın.
• Retweetarttirma.net – Siteye gitmek için tıklayın.

Daha yeni siteler bulursam yazıya ekleyeceğim. Ziyaretiniz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Yorumunuz ?