Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Twitter Takipçi Arttırma Yöntemleri

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere Twitter’da etkili bir başlangıç yapabilmek, popüleritenizi arttırmak, sesinizi daha çok kişiye duyurabilmek için kullanabileceğiniz twitter takipçi arttırma yöntemini anlatacağım. Bildiğiniz üzere Twitter bir micro blog sitesi ve burada önüne gelen kişi fenomen ne hikmetse. Nasıl oluyor bu iş Teberru, bıdı bıdı etme demeyin, bir şeyler yazmam lazım. Google usta gelince la bu yazı niye bu kadar kısa diyip azarlayabiliyor beni. 😀
Twitter’da takipçi arttırmanın en basit yöntemi takipçi siteleridir. Siteye Twitter ile giriş yapıp takipçileri yolla dediğinizde takipçileriniz gelir. Ama her işte olduğu gibi bu takipçi kasma olayınında biraz incelikleri var. Öncelikle her siteye güvenmemek gerekiyor. Bazısı Twitter giriş sayfası yerine kendi sitesinden bir giriş sayfası koyup şifrenizi çalabiliyor. Diğer sitelerde sizin Twitter hesabınızı kölesi yapıp reklam yapıyor, takip ediyor, fav-rt atıyor; hesap her telden çalıyor. 😀 Buraya takipçi kazanabileceğiniz bir kaç site ve bu siteleri bulma yöntemini ekledikten sonra madde madde yapmanız gerekenleri sıralayayım.

Bu linkten listeyi görüntüleyebilirsiniz. (bc.vc sitesi açıldıktan sonra 5 saniye bekleyin ve reklamı geç butonuna basın, pastebin.com sitesindeki liste açılacaktır.)
Diğer takipçi arttırma sitelerini bulmak için Google’dan twitter takipçi, twitter takipçi arttırma siteleri aramaları yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta Twitter’ınıza normal siteden giriş yapmış olun ve takipçi sitesindeki giriş butonuna bastığınızda direk izin verme sayfası gelsin. Tekrar şifre yazma yeri gelirse o site kullanıcıların şifrelerini elinde tutuyor demektir. Dikkat etmeniz gerekenler ve izlemeniz gereken yollar ise şunlar;

  • Hesabı yeni açtıysanız doldurabileceğiniz tüm bilgi yerlerini doldurun, rastgele bir kaç tweet atın ve kesinlikle profil fotoğrafı ve kapat fotoğrafını yükleyin. Daha sonra elle kendiniz bir kaç hesap takip edin öylesine.
  • Hesap eskiyse gece saatlerinde bu işi yapmanızda fayda var çünkü reklam tweetleri atabiliyor ve işin tüm foyası ortaya çıkmış oluyor.
  • Yapmaya başladığınız ilk gün en fazla 5-6 uygulumaya izin verin ve o sitelerden takipçileri yollayın.
  • Takipçiler geldikten sonra ayarlar/uygulamalar bölümüne girip oradaki tüm uygulamaların tek tek erişimini kaldırın. Yoksa hesabınızda değişik değişik şeylerin retweetlendiğini ve favorilere eklendiğini, belirli hesapları takip ettiğinizi ve saçma şeyler paylaştığınızı görmenin acısını yaşayabilirsiniz.
  • Sizi takip eden hesapları geri takip edin.
  • Böyle böyle her gün başka sitelere girerek takipçilerini alın ve uygulamayı kaldırın.
  • Ünlü hesapların tutan paylaşımlarına geri takip yazarak mention atın.
  • Semih Varolun fav yapanlar kazanıyor – rt yapanlar kazanıyor tweetlerini dediği gibi yapın.
twitter takipçi arttırma hilesi

twitter takipçi arttırma hilesi

 

Bu yazıda da sizlerle Twitter’da nasıl takipçi arttırabileceğinizi paylaştım. Twitter ile ilgili sizi takip etmeyenlere bulup unfollow etme gibi yazılarda paylaşacağım. Güzel bir gün geçirin 🙂

Yorumunuz ?