Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

Ücretsiz Cpanel Hosting

Merhaba,

Yeni webmaster adaylarının en çok rastladığı sorunlardan birisi ücretsiz hosting aldıkları yerlerin kontrol panellerinin birbirinden çok farklı olması, ve bir çoğunun kullanışsız olması.

Cpanel istenilmesinin en büyük sebebi kolay kullanım, dokümantasyon zenginliği ve esnekliktir.

Gerçekten site taşımadan tutun, yedek almaya, dosya yöneticisinden MX ayarlarına kadar kullanımı basit. İnternette bulunan resimli anlatımların %99 u da cpanel üzerinde yapıldığı düşünülürse ücretsiz cpanel hosting aranması normaldir.

Size bu konuda tavsiye edebileceğim 3 kaynak var.

Benim önerim Poyraz Hosting‘dir. Ben onu kullanıyorum, günlük 1k tekil ziyaretçi trafiği ile sorunsuz, hızlı, kesintisiz ve premium almaya zorlamadan hizmet sunuyorlar. Ticket yanıt verme hızları ortalama 1 saat.

Poyraz Hosting

ücretsiz hosting domain

Ücretsiz Hosting ve Ücretsiz Domain. Hepsi bedava.

Site üzerinden 1 kuruş para vermeden istediğiniz ücretsiz alan adlarından birini seçebilir ve hosting hesabınızı bağlayabilirsiniz. Üyelik dahil toplam 3 dakikada full + full kontrol edebileceğiniz bir kontrol paneli sunuyor.

1 GB Disk Alanı
10 GB Gerçek Trafik (Diğerleri gibi günde 50-100 ziyaretçi limiti yoktur)
10 Site Ekleme
10 Subdomain Ekleme
10 E-Posta Hesabı
10 Ftp Hesabı
10 Mysql Veritabanı
* Ioncube, zend vs. gibi gerekli bütün eklentiler kurulu.

msmbilisim


1 GB Alan
10 Gb Trafik
Sınırsız alt özellik
Ziyaretçi limiti yoktur.

HOSTINGER

2 GB Disk
100 GB Trafik ( en fazla 100mb kullanabiliyorsunuz 🙂 )
Burayı pek tavsiye etmiyorum. Çok mecbur kalmadıkça kullanmayın. 100-200 arası kullanıcı limiti var fakat aşırı yavaş. Ticket açarsanız hemen sizi premium almaya yönlendiriyorlar, düzgün bir yardım sistemleri de yok.
Hostinger’e git.

Attention! Şunu unutmayın, ücretsiz hosting hiç bir zaman ücretli aldığınız gibi bir hizmeti size sunamazlar. Kısıtlamalar ve sınırlamalarla karşılaşabilirsiniz…

Yorumunuz ?