Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

10 + WordPress Haber Teması (GÜNCEL)

Merhaba Teberru.Org takipçileri artık ülkemizin yetenekli kodlama ve tasarım uzmanları birbirinden güzel temalar yapmakta, son derece modern ve dünya çapınta temaların üretildiği bir gerçektir. Benim sizden nacizene ricam şudur ki ülkemizin bu yenekli insalarına sahip çıkalım ve yurtdışından tema satın almayalım elimizde mevcut olan temaları değerlendirip hem ülkemize hemde bu güzel sektöre sahip çıkalım… konumuza dönecek olursak aşağıda kendim özenle derlediğim tema listesi yer alacaktır bu liste sürekli güncel tutulum sizlerinden önerisiyle konumuz canlılığını her daim koruyacaktır. Tema sahiplerininde konu altına düşüncelerini yorumlaması rica olunur…

İlk sırada oldukça güzel işler başarmış kendini kanıtlamış AJANS5 V3 Haber Teması karşınızdadır.

wordpress-haber-temasi-ucretli

Yeni WordPress Haber Teması V3, Google News Uyumlu , Seo Dostu, Hızlı, Geniş Yelpazede Tasarım Seçimleri, Hız ve Modern Tasarımın Şıklığı…

DEMODETAYLAR

İkinci sırada ise yine dolu dolu bir haber teması var Ankara merkezli ayesoft firmasının ücretiği Pro News WordPress Haber Temasını incelemenizi öneririm.

pronews-wordpress-haber-temasi

Profesyonel bir haber sitesi ihtiyacınız varsa en doğru tercih “ProNews” teması olacaktır. Güçlü kod yapısı ve benzersiz görünümü ile seoya uygun olmasının yanı sıra rakiplerinize fark atacak özellikleri ile bir haber temasından beklenenden çok daha fazlası.

DEMODETAYLAR

Safir Haber WordPress Teması

Poyraz WordPress Teması, hem haber hem de portal sitelerinin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve kodlanmış çok amaçlı bir temadır. Gelişmiş esnek özellikleri sayesinde pek çok formata dönüştürülebilmektedir.

safir-wordpress-haber-temasi

DEMODETAYLAR

Yorumunuz ?