Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

WordPress için en iyi kişisel blog temaları

Kişisel blog sitenizi kurduktan sonra WordPress’te varsayılan olarak gelen temaları yetersiz bulabilir, daha kaliteli ve gelişmiş özelliklere sahip temaları kullanmak isteyebilirsiniz. Merak etmeyin, yalnız değilsiniz! Takipçilerinizin saatlerce gezinip yazılarınızı okumaktan hiç sıkılmayacakları bir tasarım arıyorsanız, sizin için bir araya getirdiğimiz en güzel kişisel blog temalarına mutlaka göz atın!

İso Mini Blog

İsminden de anlaşılacağı üzere mini bir blog sitesine sahip olmak isteyenlere hitap eden bu tema, İsmail Usluer tarafından geliştirilip ücretsiz indirime açılmış durumdadır. Son derece sade ve amacına hizmet eden bir tasarım anlayışıyla hazırlanan İso Mini Blog temasında başlıkların üzerine tıkladığınızda yazının detayı anında yükleniyor.

DEMOİNDİR

Anew

Video, fotoğraf, alıntı ve normal yazı olmak üzere 4 farklı içerik türünü destekleyen bu tema ALX Media isimli İsveçli bir tasarım stüdyosu tarafından ücretsiz dağıtılıyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan Anew’in şık tasarımı sizi de cezbedebilir. Özellikle sağ sütundaki dörtlü menüsü gayet şık.

DEMO – İNDİR

Ecancan V3

Daha önce de satışını gerçekleştirdiği ücretli WordPress blog temalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ecancan isimli geliştirici, bu sefer V3 isimli yeni blog temasını kullanıma açtı. Microsoft’un metro arayüzünden esinlenerek hazırlanan tema farklı renk seçeneklerine de sahip. Gelişmiy tema yönetim paneline ek olarak tamamen ücretsiz olması da avantajları arasında.

İNDİR

Sparkling

Colorlib tasarım ajansı tarafından ücretsiz dağıtılan bu temanın oldukça geniş bir üst manşet alanı var. Bu alanı kullanarak seyahatlerinize ait fotoğrafı oldukça geniş bir şekilde okuyucularınızla paylaşabilmeniz mümkün. Sağ taraftaki sosyal medya ikonları bölümü, menülerde ikon desteği ve gelişmiş yazı tipi formatlarıyla Sparkling’i kullanmayı mutlaka değerlendirmelisiniz.

DEMOİNDİR

Radiate

220 binden fazla indirme sayısına ulaşan ve ThemeGrill tarafından ücretsiz yayınlanan Radiate teması da listemize dahil olan bir diğer tasarım. Gayet temiz, sade ve gereksiz öğelerden arındırılmış bir arayüzü var. Sitenin alt kısımlarına indikçe üst taraftaki menünün sabit kalmasını sağlayabiliyorsunuz. JS ve CSS dosya boyutları en aza indirildiği için de şaşırtıcı derecede hızlı yükleniyor.

DEMOİNDİR

Yorumunuz ?