Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

WordPress için en iyi şirket ve kurumsal temaları #2017

Kurumsal firma ve şirketlere web sitesi yaparak para kazanmak istiyorsanız, yazılım giderlerini en aza indirmek adına WordPress altyapısın kullanmanız çok akıllıca bir karar olacaktır. Kullanacağınız temanın mobil cihazlarla uyumlu çalışması, Türkçeye kolay çevrilebilir bir yapıya sahip olması, müşterinizin talepleri doğrultusunda rahatlıkla yönetilebilir olması aramanız gereken kriterler arasında yer almalı.

Pytheas

WPExplorer tarafından geliştirilen ve ücretsiz indirebileceğiniz Pytheas, Türkiye’den de hatırı sayılır miktarda webmaster’ın tercihi haline gelmiş durumda.

Dahili renk seçenekleri, sade ve şık tasarımı, kayar manşet alanı, sosyal medya butonları ve mobil uyumlu yapısıyla siz de mutlaka bu temaya göz atmalısınız. Yalnız temayı indirmek için aşağıdaki adresteki siteye üye kaydı yaptırmanız gerekiyor.

DEMOİNDİR

Brilliance

Siteyi ziyaret edenleri karşılayan geniş fotoğraf alanı, referanslar bölümü ve hizmet verdiğiniz firmaların logosunu sergileyebileceğiniz şık tasarımıyla Brilliance de göze çarpan şirket temaları arasında yer alıyor. Popüler WordPress eklentileriyle uyumlu çalışması da cabası.

Temayı sitenize kurduktan sonra demoda gözüktüğü hale getirmek için biraz uğraşmanız gerekebilir.

DEMOİNDİR

Zerif Lite

Tek sayfa şeklinde tasarlanan ve aşağıya doğru kaydırdıkça diğer kısımları yüklenen bu WordPress teması, bünyesinde birçok üst düzey özelliği barındırıyor. Portfolyo, müşteri yorumları ve daha birçok bölümünü gönlünüzce düzenleyebilmenize imkân tanıyan tasarımıyla sınırsız renk seçeneği arasında tercih yapabilirsiniz. Tüm cihazlarda rahatça görüntülenebilen ve hızlıca yüklenen Zerif Lite’ın sade tasarımı sizi de etkisi altına alacak.

DEMOİNDİR

FlatOn

Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda kusursuz görüntülenen bir tema: FlatOn!

İki farklı manşet alanı seçeneğini kullanıcılara sunan bu tema, hemen her sektöre hitap edecek şekilde düzenlenebilir bir yapıya sahip. Yani dilerseniz bir inşaat firmasına, dilerseniz de bir beyaz eşya servisine bu temayı önerebilirsiniz. Dahili sayfa oluşturucu özelliği de temanın bir diğer avantajı.

DEMOİNDİR

Biznez Lite

Sade, temiz ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Biznez Lite teması da listemizin son sırasında yer alan bir diğer ücretsiz seçenek. Dakikalar içinde web sitenizi yayına hazır hale getirebilmenizi sağlayan güçlü yönetim paneli sayesinde kendi logonuzu, özel favicon simgesini ve sosyal medya sitelerindeki sayfalarınızı ayarlayabilmeniz mümkün.

DEMOİNDİR

Yorumunuz ?