Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

WordPress için en iyi taksi durağı temaları

Haber sitesi veya flash oyun sitesi kurmak isteyen WordPress kullanıcıları, ücretli veya ücretsiz birçok tema arasından göz zevklerine ve amaçlarına en uygun olanını seçebiliyorlar. Ancak söz konusu site taksi durağı üzerine olduğu zaman seçenekleriniz çok kısıtlı. İnternette kısa bir araştırma yaptığınız takdirde hiçbir Türk tema geliştiricisinin taksi durağı teması yapmadığını siz de fark edebilirsiniz. Bu yüzden geriye bir tek ThemeForest’ta satılan İngilizce taksi durağı temaları kalıyor.

Aşağıda yer alan temalar arasından bütçenize en uygun olanını belirledikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra bu temaları Türkçeye çevirmeniz gerekecektir. Ancak WPML uyumlu temaları Türkçeye çevirmek sandığınız kadar zor değildir, o yüzden bu konuyu pek de mesele etmeyin.

TaxiPress

Taksi durağı sitenizin İngilizce olarak da hizmet vermesini istiyorsanız, WPML ve qTranslate eklentileriyle uyumlu çalışan TaxiPress’ten yana kullanabilirsiniz. Google’da daha hızlı yükselmek için kullanabileceğiniz SEO eklentilerini de destekleyen bu tema, oldukça gelişmiş dokümantasyon desteğine de sahip.

DEMOSATIN AL (39$)

TaxiGo

Tüm modern akıllı telefonlarla uyumlu çalışan bir arayüze sahip olan TaxiGo temasında ağırlıklı olarak taksilerden aşina olduğumuz siyah ve sarı renkleri kullanılmış. Kayıt olma ve giriş yapma ekranlarının yanı sıra galeri sistemini de destekleyen temanın en güzel özelliklerinden birisi, ücretsiz sayfa oluşturucu yazılımını da destekliyor oluşu.

DEMOSATIN AL (47 $)

CityCab

Yeni taksi durağı sitenizi yalnızca tek bir tıkla kurmanızı sağlayan yazılımla birlikte satın alabileceğiniz bu muhteşem tema, özel sayfa oluşturucu ve WPML desteğine ev sahipliği yapıyor. Taksi çağırmak isteyenler için özel bir form doldurma avantajı da sunuyor. Eğer mobil uygulamalarınız varsa, bunları yine web siteniz üzerinden sergileyebilmenize imkân tanıyor.

DEMOSATIN AL (44 $)

Limo King

Daha çok havalimanı transfer servisleri, limuzin ve araba kiralama firmaları tarafından tercih edilen Limo King temasını ufak düzenlemelerin ardından taksi duraklarına uyarlayabilmeniz mümkün. WooCommerce ve WPML eklentisiyle uyumlu çalışan temanın manşet alanını sürükle-bırak yöntemiyle düzenleyebiliyorsunuz. Retina ekran çözünürlüğünü destekliyor ve oldukça gelişmiş özelleştirme seçeneklerine de sahip. Mavi ve sarı renk seçeneklerinden birini tercih etmek de yine sizin elinizde.

DEMOSATIN AL (59 $)

Yorumunuz ?