Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

WordPress için en iyi ücretli dizi temaları

Dizimag, Dizipub, Dizilab ve Gremots gibi çok tutulan dizi izleme sitelerine rakip olarak piyasaya çıkmak istiyorsanız ücretsiz WordPress altyapısını kullanarak kendi dizi sitenizi kurabilmeniz mümkün. Bunun için aşağıda yer alan ücretli WordPress dizi temalarından birini seçmeniz yeterli olacaktır.

DiziPress

Koyu, açık ve sade olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinden faydalanabileceğiniz DiziPress teması DiziLab ve DiziBox isimli siteleri çok andırıyor. Gayet kullanışlı ve şık bir arayüze sahip olan temanın fiyatı biraz tuzlu, ancak özelliklerine bakınca bu fiyatı hak ettiğine siz de katılacaksınız. Üyelik ve bildirim sistemi, kendi çapında sosyal medya ağı ve sınırsız renk seçeneğine sahip olan tema CPU’yu hiç yormayan bir yapıya da sahip.

Bu listedeki en şık tasarımlı WordPress dizi teması olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

DEMOSATIN AL (400 TL)

DiziWP

Alan adına lisanslı bir şekilde satışı gerçekleştirilen DiziWP isimli bu harika temayı satın aldığınız takdirde ücretsiz olarak kurulum hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Sitenize üye olan kullanıcıların gelişmiş bir panelden faydalanmasını sağlayan tema, toplamda 3 ayrı dizi botuna da ev sahipliği yapıyor. Böylece tek bir tıkla yüzlerce yeni dizi bölümünü siteye ekleyebilmeniz mümkün. Yönetim panelinden sosyal medya adreslerini ayarlayabilmek de cabası.

DEMOSATIN AL (125 TL)

Dizimag teması

Ülkemizin en sevilen dizi izleme sitelerinden biri olan Dizimag’ın kendi gelişmiş yazılımıyla yayın hayatına devam ettiği biliniyor. Ancak WordPress altyapısını kullanarak Dizimag’ın tasarımıyla dizi izleme hizmeti vermek isteyen web sitesi sahipleri, bu temayı satın alarak Dizimag’ın bir benzeri site kurabilirler. Üstelik yalnızca 25 TL gibi bir ücret karşılığında.

DEMOSATIN AL (25 TL)

MB Tasarım Dizi & Film

Daha önce satışını gerçekleştirdiği dernek ve vakıf temalarıyla dikkat çeken MB Tasarım, bu sefer dizi ve film siteleri için hazırladığı WordPress temasını görücüye çıkardı. Bu listede yer alan diğer temalara nazaran biraz daha demode bir tasarım olsa da, makul fiyatıyla tercih edilebilir. Üstelik hem dizi, hem de film sitesi için aynı temayı kullanabilmeniz mümkün. Her ne kadar part sistemine sahip olsa da ücretli olarak bot yazdırmadan temayı kullanmanız biraz yorucu olabilir.

DEMOSATIN AL (50 TL)

Yorumunuz ?