Teberru | Sosyal medya, internet, yazılım, yararlı bilgiler

WordPress için en iyi ücretli film temaları

Her gün boş vakitlerini dizi veya film izleyerek değerlendirmek isteyen yüzbinlerce internet kullanıcısı Google’da arama yaparak eğlenceli yapımlarla zaman öldürme yolunu tercih ediyor. Bu ziyaretçilere hizmet verirken reklam gösterimi yapan dizi ve film sitesi sahipleri ise hatırı sayılır miktarda para kazanıyor. Şayet siz de kendi film sitenizi hayata geçirmeye hazırlanıyorsanız, sizin için derlediğimiz en güzel temalara göz atmanızda fayda olacaktır.

Tamamı Türk geliştiriciler tarafından makul fiyatlar karşılığında satışa çıkarılan bu WordPress temalarıyla siz de hayalini kurduğunuz film sektörüne hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Keremiya V5

Daha önce de Keremiya V4 isimli temayı satışa çıkaran Keremiya, müşterilerden gelen istek ve şikayetler doğrultusunda yepyeni bir temayı daha görücüye çıkardı: Keremiya V5!

Mobil cihazlarla yüzde 100 uyumlu çalışan, gelişmiş part desteği ve haber altyapısına sahip olan bu temayı 99 TL gibi cüz’i bir ücret karşılığında satın alabilmeniz mümkün. Üstelik IMDB botu sayesinde film eklerken oyuncu kadrosunu elle doldurmanıza da gerek kalmayacak.

DEMOSATIN AL (100 TL)

FilmPress

DiziPress’i yapan ekip tarafından satışa sunulan FilmPress ise gelişmiş filtreleme ve tavsiye robotu algoritmasıyla dikkatleri çekiyor. Sitenize üye olan kullanıcıların izledikleri filmlerin listesini tutabilmesini sağlayan temanın sınırsız renk seçeneği de mevcut.

DEMOSATIN AL (150 TL)

Tahamata v5

İlk kez 2016’nın Şubat ayında görücüye çıkan bu temaya birçok film sitesinde denk gelebilmeniz mümkün. Mavi, siyah ve beyaz renklerinin yoğun kullanıldığı bir tasarımla ziyaretçilerinize film izleme keyfi yaşatmak istiyorsanız güvenli ödeme yöntemleriyle Tahamata V5’i satın alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz tema kurulumu avantajıyla!

DEMOSATIN AL (120 TL)

FilmX

Üyeler arası mesajlaşma sisteminden tutun, geniş yorum alanına kadar birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıran FilmX temasında toplam 20 adet bot bulunuyor! Bu botlar aracılığıyla sitenize film, belgesel veya çizgi film eklerken hiç yorulmayacaksınız. Reklam engelleme yazılımı kullanan ziyaretçilere uyarı veren sisteme de ev sahipliği yapan bu muhteşem tema VIP üyelik özelliğini destekliyor. Belirlediğiniz özel kategoriler için resim atama, SEO uyumlu altyapı gibi avantajları da cabası…

DEMOSATIN AL (125 TL)

Yorumunuz ?